liporexall side effects

Balbay Yapı Sanayi Şirket Kimliği

Hakkımızda

Firmamız 1982 yılında aile şirketi olarak İsmail Balbay tarafından kurulmuştur. Ticari faaliyetlerin ihtiyaçlarına cevaben şirket yapısını değiştirerek 1993 yılından bugüne “Balbay Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi” olarak ticari hayatına devam etmektedir. Günümüzün en son teknolojileri ile konut üreten şirketimiz, karkas sistemi olarak bilinen ve tüm üstyapılarda depreme en dayanıklı davranışı sağlayan sistem tasarımı ile üretim yapmaktadır. Yapılarımız yüksek teknoloji ile üretilen ve sürekli kalite kontrolüne tabi tutulan TSE ve ISO-9001 kalite belgeli yapı malzemeleri ile imal edilmektedir. İçinde bulunduğu çağın gerekliliklerinin farkında olan, her zaman çıtasını bir üst seviyeye çıkarmayı hedeflemiş, geçmişteki deneyimlerini bugünkü dinamizmi ile birleştiren Balbay Yapı ürettiği projeler ile geleceğe güvenle bakmaktadır.

Firmamız 2007 yılında Temelli – Ankara’da bulunan sanayi bölgesinde, çevrede yapımı süren fabrika ve konut inşaatlarının malzeme ve ekipman ihtiyaçlarını karşılamak üzere alt çalışma kolu olarak “Balbay Yapı Market” adı ile satış mağazasını hizmete açarak; Baştaş Çimento, Lafarge Dalsan Alçı, Entegre Harç Sanayi, Kılıçoğlu Kiremit, Çanakkale Seramik, Marshall Boya, Dizayn Grup ve Egepen gibi sektörün öncü firmalarının bayiliklerini yapmaktadır. Doğru ürünü doğru zamanda müşterisine teslim etmeyi ilke edinen Balbay Yapı Market, sadece kendi interlandı içerisinde kalmayıp İç Anadolu, Karadeniz, Marmara ve Ege bölgelerine de hizmet vermektedir.

Firmamız dünya pazarında eşsiz bir rezerve sahip olan ülkemiz doğal taşlarını hakettiği konuma taşımada katkıda bulunmak amacı ile 2012 senesi itibari ile Orta ve Kuzey Amerika kıtasına ihracata yönelik tanıtım faaliyetlerinde bulunmaktadır. Firmamızın orta vadeli yatırım planı kapsamında; Türkiyede çıkarılan, işlenen ve uygulamaya hazır hale getirilen doğal taş kaplamalarını ülkemiz vitrininin bir parçası olarak sergilemek üzere Amerika Birleşik Devletlerinde yeni yatırımlarda bulunmaktadır. Balbay Yapı Sanayinin alt çalışma kolu olan Balbay Doğaltaş, anahtar teslim projeler veya doğrudan ürün temini şeklinde yeni kıtaya hizmet götürmeyi hedeflemektedir.

Uzun süreli deneyimleri ülke ekonomisine katkıda bulunmayı hedefleyen firmamızın amacı; güvenli, ferah ve modern yapılarda; konut sahiplerine kaliteli yaşam sunan mekanlar inşa etmek; inşaat sektörü ile ilgili tüm yenilikleri takip ederek müşteri memnuniyetine ve geri dönüşlere azami önemi göstererek, inşaat sektöründe faaliyet gösteren diğer firmalara hizmet anlayışı ile örnek olmaktır.

Deneyim ve İhtisas Konumuz olan inşaat türleri;